Inżynieria Twórczego Myślenia – wprowadzenie

Home/odkrycia/Inżynieria Twórczego Myślenia – wprowadzenie

Inżynieria Twórczego Myślenia – wprowadzenie

Pracodawcy składają non stop niecierpliwe zamówienia na pracowników Nadzwyczajnych. Np. o wybitnej kreatywności. Pracodawcy takim pracownikom zapewniają wyjątkowe warunki. Co my odpowiemy? Że będziecie do wzięcia! Pracujemy nad tym. Co się dzieje, albo dziać powinno? Na Pierwszą Dziesiątkę Nadzwyczajnych czeka stały dopływ energii sztuki, wzięty z wielkich talentów i z wielkich osobowości Energia do wzięcia czekała w dziełach stu twórców, Została przez lata pobrana, umieszczona w Internetowej Bazie Energii Sztuki.
{Więcej na temat energii twórców można znaleźć w : 1.Instrukcja. Wdrażanie Energii Sztuki.} W Bazie są tytułowane Stymulatory, składające się z numerowanych Grup Stymulacyjnych. Służą one do jednorazowego użytku, przez oglądanie ich na ekranie monitora, w czasie 5. minut. Jaka to nasza służba dla Nadzwyczajnych? Dla Was wszystko co mamy !
A co powinni Nadzwyczajni? Współdziałać! 1.Mają poznać – z internetu wziętą : 1. Instrukcja.Wdrażanie Energii Sztuki. – Praktyka. 2.Zaczyna się dla nich ciągły kontakt . Czeka 51 Stymulatorów i o wiele więcej Grup Stymulacyjnych. 3.5 minut trwa oglądanie Grupy Stymulatora. Niczego one nie uczą.Po prostu obcuje się z nimi,a one przekazują nadzwyczajność. Przenoszą do nadzwyczajnego świata Legionu, Legionistów i Stymulatorów. Stawiajcie na inność! Żeby doznawać i mieć przy sobie, oczekiwany Wielki Inny Świat wystarczy pozostawać w zasięgu kolejnych 51 stymulatorów, {przez 2 miesiące – czyli sześćdziesiąt pięciominutówek}. 4.Czy jesteście ambitni? Głodni sukcesu? Przekazujemy tu „pokarm”, dla waszych choćby największych ambicji . 5. Dlaczego dopiero teraz stymulowanie – pytacie? Odpowiedź : tworzyłem przez wiele lat przeogromną internetową Bazę Energii Sztuki. Tak wielką, by o jej zaginięciu nie mogło być mowy.Miała też stać się samowystarczalna. Mobilna. Stała ! Wystarczy? Podsumowując : na osiągniętym poziomie gotowości programu, „Energia Sztuki”, wyznawcy programu, promotorzy i Nadzwyczajni zdążą odnaleźć się i zaakceptować.

 

By | 2015-01-03T16:58:42+00:00 Grudzień 14th, 2014|odkrycia|0 Comments

About the Author:

Mirosław Stecewicz
Urodził się 26.03.1930 roku w Warszawie. Autor 41 książek, w tym 12 tomów poezji, wydanych w łącznym nakładzie 2 300 000 egzemplarzy przez 17 wydawnictw. Odbył ponad 4 000 spotkań autorskich w latach 1960-1995. Zaliczył trzy lata studiów na Politechnice Gdańskiej. W 1956 roku odkrył energotwórcze pierwiastki w dziełach sztuki, które nazwał Helenami. Uważa ten fakt za najważniejszy w swoim życiu. Autor jest członkiem Związku Literatów Polskich, Stowarzyszenia Dziennikarzy, Stowarzyszenia ZAIKS

Leave A Comment