Wychowanie fizyczne dla opornych, z Henrykiem Hryszkiewiczem. Prolog

Home/dla ciała, wyróznione/Wychowanie fizyczne dla opornych, z Henrykiem Hryszkiewiczem. Prolog

Wychowanie fizyczne dla opornych, z Henrykiem Hryszkiewiczem. Prolog

Zaproponowaliśmy Wam, Drodzy Czytelnicy, próbę zmiany świadomości. Poprzez moc nostalgii, którą odczuwacie obcując z tematami z epoki lat 80/90, otrzymujecie możliwość stwierdzenia (np. metodą porównania) czy w waszym obecnym stylu życia nie używacie różnego rodzaju masek. Masek przywdziewanych z powodu panujących na świecie trendów modowych. Czy też może raczej zasłon oblicza, na których nie ukazują się uczucia, stopowane są pragnienia, w końcu tak nie przystojące w dzisiejszym świecie profesjonalistów? Jednak dokonując zmian wewnętrznych, nie zapominajmy również o poprawie kondycji fizycznej, tak ważnej dla naszego zdrowia oraz samopoczucia.
Zapewnienie harmonii rozwoju tych dwóch sfer umożliwi nam osiągnięcie pełni satysfakcji z życia. Jak tego dokonać? Zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym cyklem, prowadzonym przez światowej klasy zawodnika i trenera kulturystyki, Henryka Hryszkiewicza. W cyklu tym zaproponujemy Państwu swoistą lekcję WF (lecz w nowoczesnych realiach), ćwiczenia ogólnorozwojowe dla początkujących, których regularne wykonywanie wpłynie znacząco na Waszą kondycję fizyczną. Oraz w rezultacie, na samopoczucie.
Zapraszamy również aktywnych fizycznie – dzięki naszemu cyklowi będziecie mogli Państwo uzyskać szereg inspiracji do wzbogacenia Waszego zbioru ćwiczeń.
Czekajcie podrzucając piłki lekarskie, zaczynamy już wkrótce!

By | 2015-01-30T22:15:33+00:00 Styczeń 30th, 2015|dla ciała, wyróznione|0 Comments

About the Author:

Henryk Hryszkiewicz
Henryk Hryszkiewicz - Prezes Sopockiego Stowarzyszenia Kulturystyki i Rekreacji. Wielokrotny medalista i mistrz Polski w Kulturystyce. Wice mistrz Europy i Świata w kategorii 70 kg. Szkoleniowiec studentów gdańskiego AWFiS. Człowiek, który oddał swoje życie pasji, jaką jest kulturystyka. Historia Jego sukcesu może być wzorem do naśladowania przez tysiące: rozpoczynając na małej siłowni, mieszczącej się w piwnicach sopockiego domu przy ulicy Fiszera, Henryk Hryszkiewicz zdobył tytuł Wice mistrza Europy i Świata. Nie zapominając o prawdziwych wartościach, rodzinnym mieście oraz dawnych znajomych (co niestety czyni sporo świeżo upieczonych "gwiazd") podjął się jednej z najtrudniejszych ról: wychowania młodzieży, nierzadko określanej mianem "trudnej". Jako prezes SSKiR uczestniczy aktywnie w procesie wychowawczym, wraz ze swym synem, Michałem (mającym już na swoim koncie medale oraz tytuł Mistrza Polski). Wychowankowie SSKiR notują na swoim koncie wiele sukcesów na arenach międzynarodowych.

Leave A Comment