Zaproponowaliśmy Wam, Drodzy Czytelnicy, próbę zmiany świadomości. Poprzez moc nostalgii, którą odczuwacie obcując z tematami z epoki lat 80/90, otrzymujecie możliwość stwierdzenia (np. metodą porównania) czy w waszym obecnym stylu życia nie używacie różnego rodzaju masek. Masek przywdziewanych z powodu panujących na świecie trendów modowych. Czy też może raczej zasłon oblicza, na których nie ukazują się uczucia, stopowane są pragnienia, w końcu tak nie przystojące w dzisiejszym świecie profesjonalistów? Jednak dokonując zmian wewnętrznych, nie zapominajmy również o poprawie kondycji fizycznej, tak ważnej dla naszego zdrowia oraz samopoczucia.
Zapewnienie harmonii rozwoju tych dwóch sfer umożliwi nam osiągnięcie pełni satysfakcji z życia. Jak tego dokonać? Zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym cyklem, prowadzonym przez światowej klasy zawodnika i trenera kulturystyki, Henryka Hryszkiewicza. W cyklu tym zaproponujemy Państwu swoistą lekcję WF (lecz w nowoczesnych realiach), ćwiczenia ogólnorozwojowe dla początkujących, których regularne wykonywanie wpłynie znacząco na Waszą kondycję fizyczną. Oraz w rezultacie, na samopoczucie.
Zapraszamy również aktywnych fizycznie – dzięki naszemu cyklowi będziecie mogli Państwo uzyskać szereg inspiracji do wzbogacenia Waszego zbioru ćwiczeń.
Czekajcie podrzucając piłki lekarskie, zaczynamy już wkrótce!