Pracodawcy składają non stop niecierpliwe zamówienia na pracowników Nadzwyczajnych. Np. o wybitnej kreatywności. Pracodawcy takim pracownikom zapewniają wyjątkowe warunki. Co my odpowiemy? Że będziecie do wzięcia! Pracujemy nad tym. Co się dzieje, albo dziać powinno? Na Pierwszą Dziesiątkę Nadzwyczajnych czeka stały dopływ energii sztuki, wzięty z wielkich talentów i z wielkich osobowości Energia do wzięcia czekała w dziełach stu twórców, Została przez lata pobrana, umieszczona w Internetowej Bazie Energii Sztuki.
{Więcej na temat energii twórców można znaleźć w : 1.Instrukcja. Wdrażanie Energii Sztuki.} W Bazie są tytułowane Stymulatory, składające się z numerowanych Grup Stymulacyjnych. Służą one do jednorazowego użytku, przez oglądanie ich na ekranie monitora, w czasie 5. minut. Jaka to nasza służba dla Nadzwyczajnych? Dla Was wszystko co mamy !
A co powinni Nadzwyczajni? Współdziałać! 1.Mają poznać – z internetu wziętą : 1. Instrukcja.Wdrażanie Energii Sztuki. – Praktyka. 2.Zaczyna się dla nich ciągły kontakt . Czeka 51 Stymulatorów i o wiele więcej Grup Stymulacyjnych. 3.5 minut trwa oglądanie Grupy Stymulatora. Niczego one nie uczą.Po prostu obcuje się z nimi,a one przekazują nadzwyczajność. Przenoszą do nadzwyczajnego świata Legionu, Legionistów i Stymulatorów. Stawiajcie na inność! Żeby doznawać i mieć przy sobie, oczekiwany Wielki Inny Świat wystarczy pozostawać w zasięgu kolejnych 51 stymulatorów, {przez 2 miesiące – czyli sześćdziesiąt pięciominutówek}. 4.Czy jesteście ambitni? Głodni sukcesu? Przekazujemy tu „pokarm”, dla waszych choćby największych ambicji . 5. Dlaczego dopiero teraz stymulowanie – pytacie? Odpowiedź : tworzyłem przez wiele lat przeogromną internetową Bazę Energii Sztuki. Tak wielką, by o jej zaginięciu nie mogło być mowy.Miała też stać się samowystarczalna. Mobilna. Stała ! Wystarczy? Podsumowując : na osiągniętym poziomie gotowości programu, „Energia Sztuki”, wyznawcy programu, promotorzy i Nadzwyczajni zdążą odnaleźć się i zaakceptować.